середа, 3 грудня 2014 р.




















Ось і настало одне з найвеличніших християнських свят, день Народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей із полону гріха.
Колись давно у цей день, у наш світ з вірою у краще увійшов Син Божий і показав силу всепрощення, світлих почуттів, справжньої всепоглинаючої любові, без якої немислиме саме життя як сутність. Зараз ми називаємо його діяння дивами, але диво у кожному з нас, адже за кожного з нас Він молився. 
Тож, нехай у це свято по всьому світу замовкнуть гармати і не підніметься у повітря жодна ракета, окрім ракети феєрверку. Бог дарує своє благословення кожній родині разом із затишком і теплом, єднає у радості, утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя. Подібно Сину Божому молімося за наше прощення, за наше спасіння, за диво у кожному з нас.
З Різдвом Христовим! Ісус народився! 
Славімо його!





Рік Новий - казковий час!
Хай здивує щастям Вас
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!









 

24 грудня на базі Кіровоградського обласного  інституту  післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського пройшов майстер-клас педагогічної майстерності вчителів української мови та літератури.


 День Святого Миколая — свято з особливим шармом. За легендою, Миколай був покровителем не тільки дітей, а й мандрівників. Православна гілка християнства дане свято відзначає 19 грудня, а в католицька трохи раніше — 6 грудня (католики всі свята з постійними датами святкують на 13 днів раніше, враховуючи різницю між юліанським і григоріанським календарем).
Як усе починалося. - 4 Грудня 2013 - Долинська районна біблі…Мало кому відомо, що в цьому святі прихована історія життя людини, яка жила у другій половині третього сторіччя. Він прославився своєю добротою, чуйністю і допомогою нужденним. Миколай, за переказами, був народжений в місті Патари, в Лікії. Його батьки були правовірними людьми. Хлопчик з ранніх років виділявся серед інших особливою любов'ю і чуйністю, співчуттям до оточуючих, завжди допомагав бідним, роздавав убогим монети, залишаючи у своїх руках тільки необхідне. За добродушність і милосердя Миколая отримав велику подяку і шану від людей і був піднесений до рангу святих.








18 грудня 2014 року я була учасником обласного семінару переможців І (районного, міського) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2015". Познайомилася з умовами ІІ(обласного) туру конкурсу, взяла участь у майстер-класах вчителів, переможців та лауреатів обласних та всеукраїнських конкурсів "Учитель року" попередніх років.








13 грудня святкуємо День святого Андрія Первозванного. Андрій був першим з апостолів, хто пішов слідом за Ісусом Христом. Згодом він привів до Спасителя свого рідного брата — святого апостола Петра. Із братом раніше Андрій займався рибальством. І вирушив святий Андрій із проповіддю святого слова у східні країни, до Дніпра.

Давня легенда говорить, що апостол Андрій Первозванний проповідував християнську віру на побережжі Чорного моря й у Києві. Літопис, який датується XIII століттям, містить переказ про заснування Києва Андрієм Первозванним: «На цих горах засяє ласка Божа, буде велике місто...»





                                                                                            10 грудня 2014 року на базі Петрівського НВК відбувся перший( районний)  тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року- 2015". Я ще раз спробувала свої сили і взяла участь у конкурсі. Результат-І місце серед учасників у номінації "Українська мова і література"









Серед численних жіночих свят, що сповідувалися лише представницями слабкої статі, найзнаменнішим є свято святої великомучениці Катерини, що припадає на 7 грудня. Дослідники християнських вірувань вважають, що в давнину це було свято дівочої долі, але згодом церква пов'язала його зі святою Катериною («чиста душею» — так перекладається її ім'я з грецької).






27 листопада 2014 року відбувся районний семінар-практикум учителів української мови та літератури з проблеми "Формування комунікативних навичок школярів як шлях реалізації вимог нових програм із української мови та літератури". Зокрема я провела урок розвитку мовлення  з  української мови у 5 класі на тему"Твір-опис тварини в науковому та художньому стилях"



   
                                                                                     
Я і мої колеги  значну увагу приділяємо  вихованню в учнів любові до рідної землі, пробуджуємо інтерес до традицій, побуту українського народу. Як наслідок такої роботи є участь у різних конкурсах, акціях, фестивалях. 
26 листопада 2014 року члени фольклорного гуртка "Бабусині казки", (керівник Короткова І.І.) вибороли І місце у районному фестивалі народно-мистецьких традицій "Благослови, мати" з   обрядовим дійством "Ой у полі криниченька"

2 коментарі: